Evde Düşük Yapma Yöntemleri

Evde Nasıl Düşük Yapılır, İstenmeye Gebelik Sonlandırma Riskleri Nelerdir?

Hayatınız boyunca belki de alacağınız en önemli karar Evde Düşük Yapmak olacaktır. Buna karar vermeden önce düşünerek hareket etmeli ve eşinizle bu durumu konuşmalısınız. Önemli bir noktada alacağınız bu karar gelecekte tüm hayatınızı etkileyebilir. Bu durum için Aile hekiminiz ile de görüşerek yardım alabilirsiniz.

Diğer durumlarda aslında bakacak olursanız Evde Düşük Yapma Yöntemi diye bir durum yoktur. Aile hekimleri ile görüşülerek bu konuda destek alınabilir. Diğer durumlarda ise Kürtaj gibi davranışlar vardır. Bunun içinde belli kurallar bulunur.

18 yaşını doldurmuş olmanız ve kesinlikle Doktorunuzun önerisi doğrultusunda gerekli bir durumdur. Ayrıca bu konuda bir birinden farklı belirsiz kaynaklar vardır. Buradan da diğer kaynağımızı kontrol edebilirsiniz.

Evde Düşük Yapmanın Riskleri Nedir?

Bu kaynaklara bakıldığın da Bitki Çayları Belirli proteinler gibi öneriler bulunur. Bunların başlıca sebebi ise Gebeliğin ilk haftasın da kullanılması riskli olan besinlerdir. Bu besinlerin gebeliğin ilk hafta kullanılmasın da kötü sonuçlar alınabilir.

Bu nedenle riskli bir durum oluşturmaktadır. Üst kısımda da durum bilgilendirmesi yapıldığı gibi bu durumu doktorunuzla görüşmeniz en doğru karar olacaktır. Bakıldığı zaman bazı dönemlerde Evlilik dışı ilişkilerde İstenmeyen Gebelik durumu olabilir.

Bu durumu da önemli kaynak belirtilmeyen hiç bir yerde yapmamanızı öneririz. Bu gibi durumdaysanız ve zor durumda olduğunuzu düşünüyorsanız belirttiğimiz makaleler ile kendinize ön bilgi alabilirsiniz. Bu durumu kesinlikle aile büyükleriniz ile paylaşmanızı öneririz.

Evet oldukça zor ve özel bir durum ancak bu durumun daha sonra Sizler için kayıpları daha da büyük olabilir. Bu nedenle ne kadar erken davranırsanız Sizler için oldukça iyi olacaktır. Günü kurtarma adına saklanan Gebelikler de çok geç kalınabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*