İstenmeyen Gebelik Belirtileri Nelerdir?

Günümüz şartların da her ne kadar gebe kalsak da bazı dönemler bu durum dan hoşnut olmayabiliyoruz. istenmeyen durumlar da ise bu farklılıkları göz önünde bulundurarak erken haberdar olabilirsiniz. Gebeliğin başlıca sebeplerinden en önemlisi bildiğiniz gibi kişilerin hormonsal sistemidir. Bu denli yüksek hormonlara sahip olan kişiler de gebelik çok kolaylıkla görülebilir. Bundan dolayı ilişki sırasında dikkat etmeniz gereken faktörler vardır. En önemlisi ise erkeğin korunmasıdır. Bu yöntemleri de buradan sanırım sıralamamıza gerek yok. Sonuç olarak bir birey kadın/erkek nasıl korunacağını biliyordur.

Ancak bazı özel durumlar da istenmeyen Gebelikler sonradan da olabiliyor. Yani gebe kalmanız planladığınız doğrultuda ancak sonradan istenmeyen Aile/ilişki durumları söz konusu olduğun da bu durum daha da zorlaşabiliyor. Şimdi Gebelik hakkında görüşleriniz ile birlikte Burada bir kaç kısa bilgi paylaşmak istiyorum. Bazı kullanıcılarımızdan gelen soruları da bu sayede cevaplamış olurum.

Gebelik (Hamilelik) Belirtileri Nelerdir? Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Gebelik Testi yaptırdınız ve testiniz negatif çıktı. Bu durum da olasılıkla hamile değilsiniz. Ancak bazı hormonal dengesizlikler ile birlikte olabilirsiniz de . En ufak bir ihtimali bile rise etmemek adına kesinlikle Doktorunuza danışmanızı öneririz. Tabi ki belirtileri ile birlikte bu durumu gözden geçirebilirsiniz. Örneğin Gebelik ilk dönemlerin de Gögüs Büyümesi meydana gelebilir. Bu durum hemen hemen her gebelikte görülebilen bir durumdur. Aynı zaman da Gebelik döneminin ilk haftasındaysanız Düşük İlacı konusun da da bilgi almanızı tavsiye ederim.  Bazı hanımlar ise şu sonucu çok merak ediyor.

Acaba Evde Düşük Nasıl Yapılır. evet bu konuda da kısa bir bilgilendirme yazımız bulunuyor ancak bunlar tamamen takviye niteliğinde besinlerdir. Bu konuda daha farklı sorularınız varsa bize bildirebilirsiniz. unutmayın ki yazılarımız bilgilendirme amaçlı olup hiç bir tedavi yöntemi olarak kullanılamaz. Burada belirtilen içerikler tamamen kullanıcılarımızın bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi amacı ile hazırlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*