Kürtaj Fiyatları 2021 Uygun Fiyatlara Kürtaj Nerede Yapılır?

Hayatımızın her dönemin de farklı durumlar ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu da o durumlardan biri diyebilirim. Bazı durumlar oluştuğun da kişiler belirli nedenlerle Gebelik Sonlandırma işlemine başvurabilirler. Bu da Google İle bir çok aramayı beraberin de getiriyor. Gelişmiş olan teknoloji ve geçmişten günümüze farklı Kürtaj yöntemleri geliştirilmiştir. Burada standart ve Güncel fiyatları Sizlere sunmak istiyorum. Yeni yıla girdiğimiz şu dönemler de bu fiyatlar neredeyse en uygun tabloya sahiptir.

Güncel 2021 Kürtaj Fiyatları

Kürtaj Fiyatları, Bizim tarafımız dan hijyen bir ortam da, En iyi şartlar da ve düzgün bir ortamda bu işlemi gerçekleştirebilmeleri için liste halinde tüm kullanılan ve yapılması gereken işleme göre hazırlanmıştır. İşlemin en çok fiyat etkileyen kısımların dan biri de Malzeme ve ilaç kullanımıdır. Bunların olmaması elbette fiyat da size indirim sağlar. Ancak bizim önceiğimiz yapmış olduğumuz her işlemde olduğu gibi bu işlemde de önce sağlık. Ayrıca Burada en önemli diğer bir etken de Hamileliğin haftasıdır. Kaçıncı hafta olduğunuza bakılarak belirli fiyat tablosu sunulur. Hemen aşşağı da bu listeye bakarak işlem fiyatını öğrenebilirsiniz. Önemli bir konuyu atlamadan belirtmek isterim ki Lütfen bu durumu hafife almayın ve gerçek anlamda hijyen olabilecek ortamlar da işlem yaptırın. Ve bir hekime danışmadan bu işlemi yaptırmanızı önermeyiz. Evlilik dışı ilişkiler de Mahkeme kararı ile bu işlem yapılabilmektedir.

  • 4 ile 6 Haftalık hamilelik dönemi için kürtaj fiyatı 800 TL’dir.
  • 6-8 haftalık hamilelik durumun da istenmeyen gebelik sonlandırma işlemi 950 TL’dir.
  • 8 haftalık hamilelik için sonlandırma fiyatı 1300 TL bir ödeme gerekmektedir.
  • 9 haftalık hamilelik de gebelik sonlandırma işlemi 1600 TL
  • 10. Hafta istenmeyen gebeliğin sonlandırılması operasyonu 1900 TL olarak değerlendirilmektedir.

Özel Hastanelerde Kürtaj Fiyatı

Dilerseniz ve isterseniz Özel hastaneler de Kürtaj Fiyatı yine yukarı da belirtmiş olduğumuz gibi gebeliğin haftasına bağlı olarak değişebilir. Bu fiyatlar ortalama 1000 ile 6.000 TL Arasın da değişebilir. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tüm sorularınızı hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Ve farklı olarak bilmenizi isteriz ki Vakumlu Kürtaj işlemi de yaptırılabilir. Bu işlem için de doktorunuza danışarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*