Nedir

Kürtaj Nedir? Nasıl Yapılır?

 

Merhaba değerli ziyaretçiler. Öncelikle web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Burada yer alan bilgiler tamamen bildilendirme amaçlı olup kesin ve net değildir. Dilerseniz internet kaynaklarından da bilgi alabilirsiniz. Bugün dünya ülkeleri üzerinde bir çok farklı Kürtaj yöntemleri bulunur. Bunun en çok tercih edileni ise Düşük Hapı ile yapılması yöntemidir. Ancak ülkemizde satışı yasal olmadığından dolayı illegal yöntemler ile satılmaktadır.

 

Bunun sebebi ise Sağlık örgütü tarafından satışı yasaklı ürün listesinde bulunmasıdır. Ancak Dünya Sağlık örgütü tarafından kabul edilmiş ve onaylanmış bir üründür. Ülkemizde ve bazı ülkelerde satışı yasaktır. Şimdi gelin hep birlikte bu ilacı tanıyalım ve kendimiz için neler yapabiliriz buna bir göz atalım. Bununla birlikte belirmek isteriz ki Bu konuda yalnız değilsiniz. Tüm sorunlarınız için bizlere iletişim kısmından ulaşarak istek ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

 

Düşük Hapı Nedir?

İnsanların bildiği adı ile Düşük Hapı Bir çok ülkede yasal olarak kullanılan İstenmeyen Gebelik Sonlandırması için kullanılır. Bu yöntem ile bir çok kadın Düşük yapmıştır. Bir çok insan bu yöntem ile Kürtaj yapmadan gebeliğini sonlandırabiliyor. Bunun en başlıca bilinme sebebi ise Bir çok avrupa ülkesinde bu ilaç ile düşük yapmış kadınların olmasıdır.

Ülkemizde de daha önceden yasal olan bu ilaç doktor kontrolünde kullanılmadığından dolayı ve eczanelerde rahatlıkla satılmasından dolayı satışı yasaklanmıştır. Bu nedenden dolayı temini daha zor hale gelmiştir. Ayrıca belirtilmiş olan konu hakkında kaynak dan bilgi alabilirsiniz.

https://www.gercekdusukhapi.net/dusuk-ilaci/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*