Yapay Kızlık Zarı Nedir? Bekaret Hapı

Yapay Kızlık Zarı

Günümüzde tıbbi imkânların ve teknolojinin gelişmiş olması, insanlara pek çok konu yeni imkânlar sunmaktadır. Bu örnekler arasından bir tanesi de kızlık zarıdır. Bu zar çeşitli nedenlere bağlı olarak zarar görebilmekte ya da yırtılabilmektedir. Bu durum bazı kadınlar tarafından olumsuz ve tedirginlik ile karşılandığı için, ne yapılabileceği her zaman bir soru işareti olmaktadır.

Bu durumda akıllara ilk olarak ameliyatla kızlık zarı diktirme gelse de, bu yüksek masraflı olduğu için her zaman söz konusu olabilmektedir. Yine bazı kadınlar da bu konu hakkında bir hastaneye gitmek için vakit bulamayabilmekte ya da ameliyat olmayı tercih etmeyebilmektedir. Kızlık zarının hangi hastanede diktirileceği ve sürecin nasıl olduğuna dair pek çok soru işareti olduğu için, buna ek çözümler de artık aranmaya başlanmıştır.

Peki, ameliyat ile kızlık zarı dikimi haricinde bir seçenek var mıdır? Tıbbi imkânların teknoloji ile birleşmiş olması, bu konuda yapay kızlık zarını geliştirmiştir.  Yapay kızlık zarı fiyatı, ameliyat ile kızlık zarı dikimine göre daha düşüktür. Kullanım olarak da daha kolay olduğu ve ameliyat gerektirmediği için, oldukça pratik ve hızlı bir çözümdür. Ancak bu durum, tüm soru işaretlerinin kalkmasına yeterli olmamaktadır. Zira konu kadınlar için oldukça hassas olduğu için, bazı sorular da vardır. Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır?

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır?

Yapay kızlık zarı nedir? Bu zar suni bir zar olup, cinsel bölge girişinde olan kızlık zarı yerine kullanılmaktadır. Yapay kızlık zarı ameliyat olmaktan korkuyorsanız ya da doktora gitmek istemiyorsanız, yeni bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Peki, yapay kızlık zarı nasıl kullanılır? Bu zarı kullanmak için başka bir kişiden yardım alınma gereksinimi bulunmamaktadır ve tek başınıza, dilediğiniz yerde yapılabilmektedir.

Cinsel bölgeden 2 cm kadar içeriye yerleştirilmesinin ardından kısa süre sonra devreye girmektedir. Yaklaşık 15 dakika içerisinde cinsel bölgenin nemi ve ısısı nedeniyle saydam bir yapıya sahip olacak ve yapışacaktır. Bu sebeple herhangi bir durumda yerinde oynama, kayma ya da düşme olmamaktadır.

1 yorum

  1. bu konuda destek veren ekibinize çok teşekkürler. japonların böyle birşeyi bulmaları da tabi harika. sorunum çözüldü. ilk zamanlar yapay kızlık zarı diye birşey olamaz diyordum ama beni bilgilendirdiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*